KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Dzielnicowi uratowali mężczyznę przed tragedią

  Ponad cztery godziny trwały poszukiwania 33 latka, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna poinformował o swoim zamiarze swoją partnerkę a następnie wybiegł z domu. To dzielnicowi odnaleźli mężczyznę – pomoc przyszła w ostatniej chwili.

 2. Dzielnicowy przeszedł na emeryturę

  4 września w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste pożegnanie starszego dzielnicowego asp. sztab. Kazimierza Siudzińskiego. W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki oraz policjanci.

 3. Odpowiedzą za kradzież kabla linii telekomunikacyjnej oraz zakłócenie w działaniu sieci

  Policjanci z Kluczborka zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież blisko 50 metrów kabla linii telekomunikacyjnej. Kradzieży dokonali posługując się pojazdem, którym wyciągnęli kabel ze studzienki. Straty oszacowano na ponad 6.000 zł. Za taki czyn osobom może grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 4. Nie daj się nabrać! Oszustwa "na wnuczka" i "na policjanta"

  Przestępcy działający metodą "na wnuczka” czy „na policjanta" wciąż oszukują, głównie starsze osoby. Wyłudzają pieniądze, które często stanowią wszystkie oszczędności seniorów. Nie bądźmy obojętni i ostrzeżmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny lub policjantów.

 5. Kluczborscy policjanci zwycięzcami w turnieju piłki nożnej

  Cztery drużny zmagały się podczas V Turnieju o Puchar Lata Służb Mundurowych. Na najwyższym podium stanęła drużyna wystawiona przez policję. W rozgrywkach wzięli udział również strażacy z PSP w Kluczborku, funkcjonariusze służby więziennej jak i pracownicy urzędu miejskiego w Kluczborku.

 6. Przewożenie dzieci w foteliku samochodowym - aktualne przepisy

  Z dniem 11 sierpnia 2017 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych. Niektóre przepisy zostały zaostrzone. Nowe przepisy regulują dokładnie, kiedy dziecko powinno być przewożone w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami.

 7. 24 - latek odpowie za rozbój oraz posiadanie narkotyków

  Kluczborscy policjanci zatrzymali 24- latka podejrzanego o rozbój na obywatelu Ukrainy. Mężczyzna pobił obcokrajowca a następnie zabrał mu telefon komórkowy, pieniądze oraz power banka. Pokrzywdzony straty wycenił na 700 zł. Ponadto policjanci podczas zatrzymania 24- latka znaleźli przy nim narkotyki.

 8. koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku

Pierwsza Pomoc
Przemoc w Rodzinie
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
grafik znakowania rowerów