KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe eliminacje Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym

  Policjanci z Kluczborka uczestniczyli w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych wykazali się dużą wiedzą teoretyczną, a także praktyczną w zakresie przepisów ruchu drogowego. Teraz zwycięskie drużyny reprezentować będą powiat kluczborski podczas wojewódzkiego finału, który odbędzie się 19 maja w Krośnicy.

 2. Grafik znakowania rowerów

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kluczborskim policjanci prowadzą akcję znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i na terenie jednostek podległych.

 3. Dodatkowe patrole w gminie Kluczbork

  Porozumienie w sprawie dodatkowych patroli podpisali Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Paweł Kolczyk i Burmistrz Kluczborka Jarosław Kielar. Oznacza to, że samorząd przeznaczy na ten cel 15 000 złotych. Policjanci, podczas dodatkowych patroli, będą pełnić służbę w miejscach najbardziej zagrożonych.

 4. Targi pracy w Kluczborku

  Policjanci z Kluczborskiej Komendy promowali swój zawód na Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Opolską Wojewódzką Komendę OHP w Opolu, Starostwo Powiatowe i Urząd Pracy w Kluczborku. Zainteresowani zostali zapoznani z procedurą rekrutacji do służby w Policji.

 5. Z klasami maturalnymi rozmawialiśmy o służbie w policji

  Policjanci z kluczborskiej komendy spotkali się z uczniami klas maturalnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kluczborku. Maturzyści podczas spotkania dowiedzieli się o wymaganiach stawianych przed kandydatami, którzy chcą wstąpić w szeregi Policji. Tego dnia kluczborską policję odwiedzili również uczniowie klas 7, ze szkoły podstawowej nr 1 w Kluczborku. Młodzież miała możliwość zwiedzenia komendy oraz przyjrzenia się pracy policjantów

 6. Europejskie działania policji drogowej - Kaskadowy pomiar prędkości

  We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL. Uczestniczy w nich także polska Policja.

 7. 8 osób zatrzymanych, zabezpieczona broń palna oraz narkotyki

  Kluczborscy policjanci zatrzymali 8 osób związanych z przestępczością narkotykową. Wszyscy są podejrzani o wprowadzanie do obrotu nielegalnych substancji. Tylko jeden z nich mógł sprzedać nawet 3 kilogramy narkotyków o czarnorynkowej wartości blisko 100 000 złotych. Kryminalni w jego domu oprócz marihuany i haszyszu znaleźli broń palną i amunicję. Do tej sprawy sąd tymczasowo aresztował już 2 osoby. Śledczy nie wykluczają dalszych zatrzymań.

 8. Dyżurny przeszedł na zasłużoną emeryturę

  23 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste pożegnanie dyżurnego asp. sztab. Krzysztofa Wojtyszyn. W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki oraz policjanci.

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie