KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Ślubowanie nowych policjantów

  "Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek roty ślubowania, którą składają przyjmowani do służby funkcjonariusze. 14 nowych policjantów ślubowało dziś na sztandar i tym samym wstąpiło w szeregi opolskiej Policji. Akty ślubowania wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta.

 2. Grafik znakowania rowerów

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kluczborskim policjanci prowadzą akcję znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i na terenie jednostek podległych.

 3. koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku

 4. Przedszkolaki odwiedziły komendę

  Policjanci z Kluczborka gościli u siebie 5 i 6-latków z Laskowic. Dzieci miały okazję usiąść w policyjnym radiowozie, dowiedzieć się jak pracuje oficer dyżurny czy też na czym polega praca technika kryminalistyki. Spotkanie było także okazją do tego, aby porozmawiać o bezpieczeństwie na drodze i nie tylko.

 5. Policjanci gościli na Festynie Parafialnym w Kraskowie

  Policyjne radiowozy, pokaz tresury psa służbowego, pogadanka dla najmłodszych oraz zabawa z „ Policusiem” - to atrakcje jaki przygotowali kluczborscy policjanci podczas festynu parafialnego zorganizowanego przez księdza proboszcza Piotra Glinkę.

 6. Kierownik kluczborskich dzielnicowych przeszedł na emeryturę

  W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste pożegnanie kierownika rewiru dzielnicowych asp. sztab. Waldemara Sochackiego. W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki, policjanci i pracownicy cywilni.

 7. Dzielnicowi wykryli narkotyki

  Dzielnicowi z Posterunku Policji w Byczynie udaremnili założenie nielegalnej plantacji marihuany. Policjanci zatrzymali 20-latka, który przyjechał zasadzić rośliny konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 7 sadzonek w początkowych fazach wzrostu oraz woreczek strunowy z marihuaną. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 8. Na trop zatrzymanego „wpadł” dzielnicowy

  Znał teren i ludzi – jego wiedza okazała się bezcenna. Dzielnicowy z Kluczborka analizując zabezpieczone ślady wskazał mężczyznę podejrzanego o kradzież. Kryminalni kilka minut od zgłoszenia zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu. Odzyskali też skradzione mienie ukryte w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna musi się teraz liczyć z karą nawet do 5 lat więzienia.

Pierwsza Pomoc
Przemoc w Rodzinie
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
grafik znakowania rowerów