KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Dzień profilaktyki w Bogacickiej podstawówce

  Policjanci kluczborskiej komendy odwiedzili Szkołę Podstawową w Bogacicy. Spotkanie to zorganizowane zostało w ramach dnia profilaktyki. Mundurowi przypomnieli dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszyło się jak zawsze wyposażenie służbowe policjanta oraz pokaz tresury psów służbowych.

 2. Grafik znakowania rowerów

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kluczborskim policjanci prowadzą akcję znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i na terenie jednostek podległych.

 3. koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku

 4. Radni z wizytą w kluczborskiej komendzie policji

  Komendant kluczborskiej policji podinsp. Paweł Kolczyk gościł u siebie radnych miejskich. Członkowie komisji spraw obywatelskich i socjalnych zapoznali się ze strukturą organizacyjną jednostki jak również rozmawiali o bezpieczeństwie mieszkańców Kluczborka.

 5. Bezpieczne Wakaje 2018

  Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. W lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop spędzając czas nad wodą, w górach czy w lesie. Część dzieci i młodzieży spędzając wakacje w domu wypełnia sobie czas zabawą w jego okolicy. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia jednak, że niejednokrotnie zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Chcąc uniknąć zagrożeń wakacyjnych skorzystajcie Państwo z naszych porad.

 6. „Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo” w Kuniowie

  Pokaz wyszkolenia psów patrolowo-tropiących , radiowozu, motocykla oraz policyjnego wyposażenia to jedne z atrakcji jakie przygotowali kluczborscy policjanci dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Kuniowie. Spotkanie miało charakter profilaktyczny pod nazwą „ Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo” Imprezę zorganizowano z okazji Dnia Dziecka.

 7. Niesprawnym autokarem na wycieczkę

  Gdy dzieci i młodzież wyjeżdżają na wycieczkę ważne by autokar był sprawny, a kierowca trzeźwy. Wiedza kluczborskich policjantów z zakresu kontroli stanu technicznego pojazdów pozwoliła na wykrycie awarii układu hamulcowego jednego z autokarów, który miał zawieźć dzieci na wycieczkę.

 8. "Liść klonu" cykliczne spotkania

  Sierż.sztab. Krystyna Alaszewicz z kluczborskiej policji sukcesywnie spotykają się z kursantami w szkołach nauki jazdy. To tam podczas spotkań policjantka realizuje założenia programu „Liść Klonu”. Ideą program jest kształtowanie bezpiecznych postaw w ruchu drogowym. Inicjatywa skierowana jest do osób, które ukończyły 18 rok życia i ubiegają się o pierwsze uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie