KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji w Kluczborku

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali konferencyjnej Starostawa Powiatowego w Kluczborku. Policjanci otrzymali mianowania na kolejne stopnie służbowe. W uroczystej zbiórce uczestniczył m.in. Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz , Starosta Kluczborski, przedstawiciele władz samorządowych oraz służb mundurowych.

 2. Profilaktyczna praca - to się opłaca!

  Wakacje na półmetku, jednak kluczborscy policjanci pracują na pełnych obrotach. Kontrole autokarów, spotkania profilaktyczne, sprawdzanie stanu bezpieczeństwa na obozach i kąpieliskach oraz patrole w miejscach, gdzie wypoczywamy - wszystko dla naszego bezpieczeństwa. Szczególnie ważne są spotkania z dziećmi i młodzieżą. Te odbywają się w ramach ogólnopolskich akcji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą” oraz działań prewencyjnych „Bezpieczne Wakacje”.

 3. Wakacyjna integracja z policjantami

  Policyjne radiowozy, pokaz sprzętu wykorzystywanego w codziennej służbie, pogadanka dla najmłodszych oraz zabawa z „Policusiem” - to atrakcje, jaki przygotowali kluczborscy policjanci podczas festynu zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną oraz sołectwo Nasale. Jak zwykle funkcjonariusze wykorzystali tę okazję to propagowania bezpieczeństwa. Mówili o akcji "Kręci Mnie Bezpieczeństwo", o możliwościach jakie daje "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa" oraz o aplikacji "Moja Komenda".

 4. 85 latka oszukana metodą „na wnuczka”

  10 000 złotych straciła mieszkanka Kluczborka, która uwierzyła oszustce podającej się za „wnuczkę” . 85 letnia kobieta była przekonana, ze rozmawia z członkiem rodziny. Pieniądze wypłaciła z banku a następnie przekazała je młodemu mężczyźnie. Apelujemy o rozwagę przy tego typu telefonach. Nie bądźmy łatwowierni i nie dajmy się oszukać.

 5. Bezpieczeństwo kluczborskich seniorów

  Emeryci i renciści z Kluczborskiego związku otrzymali oświetlenie rowerowe i elementy odblaskowe. Wszystko za sprawą Państwa Agnieszki i Dariusza, którzy prowadzą fundację "ratownik.pro". Dzięki tej inicjatywie, kluczborski profilaktyk wspólnie z darczyńcami, przypięli oświetlenie do jednośladów seniorów .

 6. Apel o pomoc, by Wiki mogła chodzić

  Wiki jest córeczką kluczborskiej policjantki Patrycji Bugajnej. Dziewczynka urodziła się z wrodzoną amputacją prawego podudzia. Doszło do tego przez zespół taśm owodniowych. Gdy Wiktoria była jeszcze w brzuszku jedna z taśm zaczepiła się o jej nóżkę. Zacisnęła się na niej tak mocno, że przełamała kość i doszło do amputacji jej malutkiej nóżki. Aby Wiki mogła funkcjonować jak inne dzieci konieczna jest jej operacja.

 7. Dzielnicowi

  Policjant pierwszego kontaktu - tak przyjęło się mówić o dzielnicowych, którzy są najważniejszym ogniwem łączącym Policję ze społeczeństwem. To policjanci, których głównym zadaniem jest dbanie o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rejonie, do których każdy może zwrócić się o pomoc i poradę prawną.

 8. koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie