KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. ROZPOCZĄŁ SIĘ KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

  Wczoraj (6 marca) w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kluczborku rozpoczął się kurs samoobrony dla kobiet. Do kursu przystąpiło 25 pań choć chętnych było o wiele więcej. Uczestniczki kursu podczas zajęć uczą się reakcji w sytuacji napadu, poznają techniki samoobrony oraz jak unikać sytuacji zagrożenia. Przybliżone również zostanie zagadnienie dotyczące udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

 2. Grafik znakowania rowerów

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kluczborskim policjanci prowadzą akcję znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i na terenie jednostek podległych.

 3. Narada roczna podsumowująca pracę kluczborskich policjantów

  Kluczborska Policja podsumowała swoja pracę za rok 2016. Komendant Powiatowy Policji nadkom. Paweł Kolczyk przywitał uczestników spotkania następnie przedstawił wyniki osiągnięte przez funkcjonariuszy kluczborskiej komendy. W naradzie rocznej uczestniczył Zastępca Komendanta Policji w Opolu mł.insp. Adam Tychowicz, prokurator rejonowy, starosta, samorządowcy z powiatu kluczborskiego, policjanci i pracownicy cywilni.

 4. Po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego

  Policjant z kluczborskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. 36-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.

 5. Włamywali się do altan – zostali zatrzymani

  Policjanci z Kluczborka zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o szereg włamań do altan działkowych na terenie miasta. Ich łupem padały przeważnie narzędzia i radioodbiorniki. Skradzione przedmioty zastawiali w lombardach. Zatrzymanym grozi teraz nawet 10 lat więzienia.

 6. "Bezpieczna kobieta - 2017" kurs samoobrony dla kobiet

  W marcu rusza bezpłatny kurs samoobrony dla pań pod nazwą „Bezpieczna Kobieta”. Zajęcia będą odbywać się w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku. Organizatorami zajęć są: Kluczborski Klub Aikido, Burmistrz Kluczborka, Starosta Kluczborski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku oraz Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku.

 7. Zbiórka krwi pod hasłem "spoKREWnieni służbą"

  Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku organizują zbiórkę krwi pod hasłem „spoKREWnieni służbą”. Patronat nad tą ogólnopolską akcją objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Akcja odbędzie się 25 marca 2017r. w godzinach od 10.00 do 13.00 na terenie Komendy Powiatowej PSP w Kluczborku, przy ul. Krakusa 1.

 8. "Bezpieczne ferie" w przedszkolu

  Niedługo ferie zimowe, kluczborscy policjanci rozpoczęli cykl spotkań gdzie tematem przewodnim jest bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku. Podczas takich spotkań przekazywane są informacje o zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się najmłodsi.

Pierwsza Pomoc
Przemoc w Rodzinie
1 % podatku