KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Policjanci prezentowali „Walizkę Narkotykową”

  Co to są narkotyki, jak działają, jak je rozpoznać, jak się je przechowuje, na te i wiele innych pytań odpowiadali na spotkaniu z nauczycielami Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Kluczborku asp.sztab. Tatiana Głuszko oraz dzielnicowy st.sierż. Mateusz Wanzel.

 2. Dzień odblasków

  Kluczborska drogówka od wczesnych godzin porannych prowadziła ogólnopolską akcję "Dzień Odblasków". Każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć element odblaskowy umieszczony w sposób widoczny dla kierowców. Celem przedsięwzięcia pod nazwą "Dzień odblasków” jest zachęcanie jak największej liczby pieszych do korzystania z elementów odblaskowych.

 3. II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku

  Po raz drugi został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku. Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. Najlepsze drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody.

 4. Podziękowania dla Komendanta Kluczborskiej Policji

  W związku z organizacją zabezpieczenia meczu piłki nożnej reprezentacji U-20 Polska - Portugalia, podinsp. Paweł Kolczyk otrzymał podziękowania od Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

 5. O cyberprzestępczości w międzynarodowym towarzystwie

  Funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zajmujący się walką z cyberprzestępczością przeprowadził szkolenie dla uczniów z 4 państw. Młodzież spotkała się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kluczborku w ramach unijnego projektu „F.A.C.E. IT”. Licealiści mogli dowiedzieć się, jak nie stać się ofiarą przestępstwa w sieci czy jak bezpiecznie korzystać z portali społecznościowych.

 6. Lasowickie spotkanie z seniorami

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku wzięli udział w spotkaniu z seniorami w związku z „Lasowickim dniem seniora”. Każda okazja jest dobra, aby porozmawiać o bezpieczeństwie - mówił na rozpoczęcie prelekcji Zastępca Komendanta Policji w Kluczborku mł.insp. Łukasz Gigiel. Mundurowi przedstawili jak działają oszuści, którzy stosują metody na „wnuczka”, „policjanta” czy „pracownika opieki społecznej”.

 7. Nie bądź obojętny - pomóż osobom narażonym na wychłodzenie

  Kluczborscy policjanci nie czekają aż temperatura spadnie poniżej zera. Jak co roku w okresie jesienno-zimowym kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby potrzebujące pomocy i schronienia, w związku z obniżającą się temperaturą. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Nie bądźmy obojętni, pamiętajmy, że jeden telefon może uratować komuś życie.

 8. Uczniowie klasy mundurowej na spotkaniu u policjantów

  Uczniowie klasy mundurowej Zespołu Szkół Licealno Technicznych odwiedzili kluczborską komendę policji. Młodzież podczas spotkania mogła poznać aspekty pracy policjantów, w tym służby dyżurnej, technika kryminalistyki czy przewodnika psa służbowego. Uczniowie obejrzeli również pomieszczenia Komendy. Przyszli „kadeci” dowiedzieli się jak wygląda rekrutacja do służby w policji.

grafik znakowania rowerów
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Przemoc w Rodzinie