KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Kierownik kluczborskich dzielnicowych przeszedł na emeryturę

  W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste pożegnanie kierownika rewiru dzielnicowych asp. sztab. Waldemara Sochackiego. W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki, policjanci i pracownicy cywilni.

 2. "BEZPIECZNA KOBIETA" w gminie Lasowice Wielkie

  12 pań przystąpiło do kursu „Bezpieczna Kobieta” zorganizowanego przez Wójta Gminy Lasowice Wielkie, Kluczborską Sekcję Aikido oraz Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku. Zajęcia odbywają się na hali sportowej przy szkole w Chocianowicach. Uczestniczki kursu podczas zajęć poznają techniki samoobrony oraz dowiedzą się jaka jest różnica pomiędzy stanem wyższej konieczności a obroną konieczną. Przybliżone również zostanie zagadnienie, dotyczące udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

 3. Nielegalne klucze do systemów i oprogramowań – 24-latek z zarzutami

  Ujawnione ponad 2 000 transakcji sprzedaży nielegalnego oprogramowania i straty sięgające 1 200 000 złotych – to efekt pracy opolskich i kluczborskich policjantów. Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego. Na poczet grożącej mu kary, śledczy zabezpieczyli ponad 80 000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut rozpowszechniania nielegalnego oprogramowania. Grozi za to do 5 lat więzienia.

 4. Grafik znakowania rowerów

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kluczborskim policjanci prowadzą akcję znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i na terenie jednostek podległych.

 5. Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

  Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku nadkom. Paweł Kolczyk uczestniczył w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. W uroczystościach wzięli udział m. in. przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych oraz mieszkańcy powiatu.

 6. Narada roczna podsumowująca pracę kluczborskich policjantów

  Kluczborska Policja podsumowała swoja pracę za rok 2016. Komendant Powiatowy Policji nadkom. Paweł Kolczyk przywitał uczestników spotkania następnie przedstawił wyniki osiągnięte przez funkcjonariuszy kluczborskiej komendy. W naradzie rocznej uczestniczył Zastępca Komendanta Policji w Opolu mł.insp. Adam Tychowicz, prokurator rejonowy, starosta, samorządowcy z powiatu kluczborskiego, policjanci i pracownicy cywilni.

 7. Narodowy Dzień Zwycięstwa

  Na cmentarzu katolickim w Kluczborku odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji 72. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej. Wydarzenie rozpoczęła msza święta w Kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku. W uroczystych obchodach uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku nadkom. Paweł Kolczyk.

 8. Zabezpiecz swoje mieszkanie

  Mieszkanie, w którym zgromadzony jest dorobek wielu lat pracy, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Zastanów się, czy zrobiłeś wszystko, aby do minimum ograniczyć zagrożenie włamania do Twojego mieszkania.

Pierwsza Pomoc
Przemoc w Rodzinie
1 % podatku