KPP Kluczbork

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Przedszkolaki odwiedziły komendę

  Policjanci z Kluczborka gościli u siebie 5 i 6-latków z Laskowic. Dzieci miały okazję usiąść w policyjnym radiowozie, dowiedzieć się jak pracuje oficer dyżurny czy też na czym polega praca technika kryminalistyki. Spotkanie było także okazją do tego, aby porozmawiać o bezpieczeństwie na drodze i nie tylko.

 2. Kradł elektronarzędzia w marketach

  Kluczborscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonywał kradzieży elektronarzędzi w marketach na terenie Kluczborka. Kryminalni odzyskali mienie warte blisko 6 tyś. zł. Za kradzieże, mieszkańcowi Kluczborka może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. Grafik znakowania rowerów

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W powiecie kluczborskim policjanci prowadzą akcję znakowania rowerów. Głównym celem akcji jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są w wyznaczonych terminach przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i na terenie jednostek podległych.

 4. Dzielnicowi wykryli narkotyki

  Dzielnicowi z Posterunku Policji w Byczynie udaremnili założenie nielegalnej plantacji marihuany. Policjanci zatrzymali 20-latka, który przyjechał zasadzić rośliny konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 7 sadzonek w początkowych fazach wzrostu oraz woreczek strunowy z marihuaną. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 5. Kierownik kluczborskich dzielnicowych przeszedł na emeryturę

  W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste pożegnanie kierownika rewiru dzielnicowych asp. sztab. Waldemara Sochackiego. W uroczystości tej uczestniczyła kadra kierownicza jednostki, policjanci i pracownicy cywilni.

 6. podziękowania dla dzielnicowego

  Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku nadkom. Pawła Kolczyka wpłynęły podziękowania dla dzielnicowego asp.sztab. Łukasza Kunickiego od mieszkańców.

 7. Przed nami długi weekend – bądźmy ostrożni na drodze!

  Zbliża się długi czerwcowy weekend. Wielu kierowców wyruszy w trasę. Na drogach Opolszczyzny pojawi się więcej niż zwykle funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy sprawdzą czy pasażerowie mają zapięte pasy i czy prowadzący samochody są trzeźwi. Wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo podróżujących.

 8. "Bezpieczne Kobiety" z gminy Lasowice Wielkie

  Zakończył się kursu samoobrony dla mieszkanek gminy Lasowice Wielkie pod nazwą „Bezpieczna Kobieta”. W zajęciach uczestniczyło 12 pań, które uczyły się reakcji w sytuacji napadu, poznały też techniki samoobrony. Pamiątkowe certyfikaty ukończenia kursu wręczali instruktorzy, Wójt Gminy Lasowice Wielkie oraz dzielnicowy.

Pierwsza Pomoc
Przemoc w Rodzinie
1 % podatku
koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
grafik znakowania rowerów